chen shi xinyi hunyuan taijiquan

NEWS

6.09.2012

Forma Chen Shi Tai Chi nie należy do łatwych, nie nauczysz się jej w ciągu kilku zajęć. To wersja dla osób chcących włożyć trochę pracy w trening. Przyjdź i sprawdź. Pierwszy trening gratis!

Terminarz zajęć

Chen Shi Xinyi
Hunyuan Taijiquan

Spokój. Harmonia. Relaks. Gibkość. Lekkość. Świadomość ciała. Zdrowie. Płynne, spokojne i piękne ruchy. Wyznaczanie i osiąganie celów. Zdolność koncentracji. Dobra koordynacja. Korzystanie z zasobów energii całego ciała i umysłu. Sprawność i dobre samopoczucie do późnych lat życia.

Jeśli chcesz, aby chociaż jedno z powyższych określeń dotyczyło Ciebie, podejmij decyzję i dokonaj zmiany.

Praktykując Tai Chi pracujesz całym sobą, wykorzystując energię całego ciała i umysłu. Trening Tai Chi rozwija koordynację ciała, buduje wewnętrzną siłę, gibkość, zwinność i elastyczność ciała. Ucząc się wykonania skomplikowanej sekwencji ruchów osiągasz więcej niż tylko fizyczną sprawność. Zatem...

Zapraszamy na trening!

chen shi xinyi hunyuan taijiquan

NASI MISTRZOWIE

kliknij miniaturę, aby zobaczyć opis

Korzyści z treningu
chen shi Taiji Quan

Tai Chi (Taiji Quan) jest chińską sztuką walki. Trening Tai Chi prowadzi do kształtowania sprawności ciała i zdrowia człowieka. Łączy elementy samoobrony i energii wewnętrznej.

Na czym polega trening?

Na początku są to ćwiczenia rozciągające i koordynacyjne, usprawniające ciało. Tylko sprawne ciało może efektywnie wykonywać formy Tai Chi. Następnie odbywa się praca mentalna, polegająca na pracy z energią Qi, wykorzystująca techniki QiGong (Chi Kung). Zrozumienie ruchu jest niezbędne dla świadomej pracy z formą. Kolejnym etapem jest połączenie tych dwóch elementów.

Długotrwały trening Tai Chi usprawnia ciało, prowadzi do samoświadomości swojego organizmu, zmniejsza stres i wyraźnie poprawia samopoczucie. Zdrowotne korzyści wynikają z osiągnięcia tych celów. Wszak w zdrowym, zadowolonym ciele zdrowy duch!

Zapraszamy na trening!

chen shi xinyi hunyuan taijiquan

TRENINGI

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

wtorek - 17.30-19.00
czwartek - 17.30-19.00

Pierwszy trening BEZPŁATNY! Spakuj wygodny strój do treningu, sportowe obuwie (można też ćwiczyć boso) i sprawdż jak pracujemy.

Zapraszamy osoby w każdym wieku!

Forma Tai Chi Chen - Mikołaj Plyaskin

KONTAKT Z NAMI

AKADEMIA TRADYCYJNYCH SZTUK WALKI
Kraków, ul. Stradomska 11, tel. 602 259 399
e-mail: info @ chenshi.pl

Zajęcia odbywają się na przestronnej profesjonalnej sali do treningu sztuk walki. Wielkość sali pozwala na wykonanie pełnej formy tai chi a umieszczone na ścianach lustra mogą być pomocne przy korekcie ruchów. Zajęcia prowadzi Sifu Andrzej Szuszkiewicz.

SPRAWDŹ LOKALIZACJĘ SALI TRENINGOWEJ


Wyświetl większą mapę

START | O NAS | HISTORIA STYLU | TRENINGI & LOKALIZACJA
copyright 2012 Akademia Tradycyjnych Sztuk Walki | Polskie Stowarzyszenie Wing Chun Kung Fu
dołącz do nas!